Задати питаня
Скільки водостічних труб мають бути підведені до ринви?

Якщо поверхня скату покрівлі менше 10 кв метрів, то можна встановити одну водостічну трубу та підвести до неї кілька ринв із відповідним ухилом.  Якщо поверхня скату покрівлі більше 10 кв метрів, то слід встановити дві чи більше водостічні труби та забезпечити схил ринв в напрямку цих труб. 

Яке значення необхідного ухилу ринви на 1 метрі?

Компанія Ruukki рекомендує встановлювати ринви з ухилом приблизно 2-3 мм на 1 метр.

Я можу встановити металевий профіль на даху будь-якої форми, чи є якісь обмеження?

Металеві покрівлі можна встановлювати на більшості форм дахів.  
Деякі складні форми, наприклад арки, можуть бути важкими для проведення монтажу.  Також, якщо схил покрівлі майже пологий, то ряд продуктів може бути неможливо використовувати.

Для дахів складної форми краще використовувати фальцеві профілі.

Якщо у вас є питання - зверніться до нашої служби технічної підтримки.

Як замінити бітумну покрівлю на сталеву?

Процес реставрації старої покрівлі з бітумної черепиці з рівною поверхнею дуже простий.  Просто замініть свою стару покрівлю на нову сталеву покрівлю Ruukki. Ви можете зробити це самостійно або звернутися до фахівців.  Щоб переконатися, що вам більше не доведеться турбуватися про свою покрівлю, перевірте наступне.

Який мінімальний ухил скату покрівлі для сталевих дахів?

Мінімальний ухил скату металевої покрівлі залежить від типу покрівельних листів.

Для листів металочерепиці таких як Monterrey, Adamante, Finnera, Decorrey мінімальний ухил скату покрівлі дорівнює 1:4 (14 градусів), а для фальцевої покрівлі Classic та для провільованих листів Т20 - 1:7 (8 градусів).

В яку пору року найкраще починати мій покрівельний проект?

Найчастіше покрівлі встановлюють навесні/ влітку.  Це так званий високий сезон.  Тому може бути важко узгодити ваш графік з монтажною бригадою.

Загалом немає ніяких технічних обмежень на проведення монтажу вашої покрівлі в будь-яку пору року.  Отже, ви можете планувати придбання покрівлі на будь-який зручний для вас час.

Чи можна відмовитись від перейменування вулиці (населеного пункту)?

Відмовитись від перейменування вулиці або населеного пункту не можна.

Якщо назва підпадає під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки», вона має бути обов’язково змінена.

ТМ LatteR запустила в продажу масло Ніжне зі зниженою калорійністю

Торгова Марка LatteR випустила новий унікальний дієтичний продукт - легке Безлактозне масло солодковершкове «Ніжне». Низькокалорійное масло 62% жирності без лактози і глютену ідеально підійде всім справжнім поціновувачам корисних і легких для засвоєння продуктів. Шукайте на полицях супермаркетів Novus, Фуршет, Велика Кишеня, Мега Маркет, Еко Маркет.

Задати запитаня